Skočiť na hlavný obsah

Celoslovenské stretnutie Piešťany 2015 - prihlasovanie na súťaž a ubytovanie

Pridal Kamila
dňa 09.06.2015 13:45

Celoslovenské stretnutie cukrárok, medovnikárok artmám na tému „SVADBA“ Piešťany (piatok 23.10.2015 – nedeľa 25.10.2015)

Časopis Torty od mamy v spolupráci s www.tortyodmamy.sk vás pozýva na Celoslovenské stretnutie cukrárok, medovnikárok a artmám v Piešťanoch, v termíne 23. - 25. 10. 2015.

Hlavný program – výstava a súťaž sa udeje v sobotu 24. októbra 2015

Stretnutie je určené pre čitateľov časopisu Torty od mamy a pre všetkých nadšencov sladkého a voňavého sveta dobrôt i ručných prác.

Súťažíme v týchto kategóriach:

• jedlé torty

• kvetinový aranžmán, sladké ozdoby, postavičky - pri týchto ozdobách je potrebné si zabezpečiť ich vystavenie (váza, košík, podnos...), torta - polystyrénová maketa – priemer max. 40 cm

• medovníky - 3D aj 2D

• ručné práce z rôzneho materiálu (látka, prútie, papier, sklo, drevo ...)

A to všetko na tému „SVADBA“.

Prihlasovanie sa do súťaže:

Prihlášky do súťaže posielajte všetci - ubytovaní aj neubytovaní - na adresu lucia.kocurova@tortyodmamy.sk Radi by sme pripravili menovky k jednotlivým dielkam, preto potrebujeme vašu spoluprácu - uveďte, prosím, meno a priezvisko (s diakritikou), mesto odkiaľ pochádzate. A nezabudnite uviesť kategóriu v ktorej chcete súťažiť (súťažiť môžete vo viacerých kategóriách). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: lucia.kocurova@tortyodmamy.sk

Ubytovanie:

[img_assist|nid=14912|title=|desc=|link=node|align=none|width=499|height=302]

Ceny sú uvedené od najnižšej sumy v danom hoteli, ak by mal niekto záujem o vyšší štandard izby, cena bude o niečo vyššia - detailnejšie informácie a ceny budú poskytnuté priamo na rezervačnom oddelení Kúpeľov Piešťany.

Pobyt Chuť Piešťan zahŕňa: Ubytovanie s polpenziou, Lekárska konzultácia, Liečebné procedúry

Ubytovania pre deti:

Dieťaťu do 4 rokov sa poskytuje hotelové ubytovanie zdarma v izbe s rodičmi.

Dieťaťu od 4 do 13 rokov sa poskytuje 50% zľava z ceny hotelového ubytovania a plnej penzie (raňajky, obed, večera) v izbe s rodičmi.

Účastníčky si robia rezervácie pobytu – samé, priamo cez rezervačné oddelenie hotela. Nezabudnite nahlásiť, že ste účastníčkami Celoslovenského stretnutia cukrárok, medovnikárok a artmám. Vždy pri rezervácii, účastník dostáva ucelené informácie o rezervácii, o cene aj o platbe. Potvrdenie o rezervácii dostávate emailom, faxom alebo poštou.

Kontakt na centrálne rezervácie Kúpeľov Piešťany:

Tel.č.: 033 / 775 77 33

Email: booking@spapiestany.sk

Program:

Neváhajte! Príďte a zažite s nami nezabudnuteľný a originálny deň. Doprajte si dokonalý svadobný zážitok v priestoroch SLK Piešťany. Bližšie informácie o programe včas zverejníme

Všetkých srdečne pozývame.

Tím časopisu Torty od mamy

Komentáre 7

Kamila dňa 10.06.2015 - 08:47

mMyslím, že máte čas niekedy do začiatku októbra.

N0EMI dňa 25.08.2015 - 11:30

Čaute dievčatá .... noooooo no no noooooo .... tak čo? dáme niečo? ktoré idete do Piešťan? Dajte o sebe vedieť. Povedzte, ideme robiť niečo spoločné? Pridáme sa k dievčatám - tortárkam? Majú nejaký plán a otázka je, či ideme s nimi do toho spoločne, alebo indi-vindi medovnikárky samostatne? Babenky, dajte mi vedieť, ktoré idete do Piešťan. A aj, ktoré zvažujete súťaž Úsmev

mimi1402 dňa 26.08.2015 - 20:26

Mám záujem zúčastniť sa na tvorbe spoločného diela no 12.9. odchádzam na tri týždne do zahraničia takže by som potrebovala nejaké inštrukcie, doteraz som sa nezučastnila na žiadnej z vaších akcií Úsmev

alager dňa 26.08.2015 - 21:17

Súťaž zvažujem, no ťažko povedať, či niečo stihnem stvoriť. :) co plánujú tortarky? A máš predstavu, co by sme robili individuálne? :)

Kamila dňa 05.09.2015 - 20:41

Plánuje sa spraviť svadobný stôl ladený v ružovo krémových farbách s tortou, cupcakes, minikoláčikmi a pasovali by k tomu aj medovníčky zdobené v podobných farbách.